Stymulatory tkankowe to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów, alternatywa dla wypełniaczy. Są wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej i służą do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.


Stymulatory pomagają w walce z grawitacją, która sprawia że nasza tkanka tłuszczowa opada w dół tworząc bruzdy, “chomiczki” lub ubytki w tkance. Tworzą one solidne fundamenty, nadając skórze delikatny efekt wolumetryczny - lifting bez skalpela. 


Biostymulatory to świadomość i inwestycja w piękny, młody wygląd. Dodatkową ich zaletą jest fakt, żę PRZEDŁUŻAJĄ one efekt utrzymywania się wypełniaczy.


Jeśli chcesz poprawić kondycję swojej skóry, zatrzymać proces starzenia, ujędrnić ją, uelastycznić, naturalnie unieść owal twarzy lub przygotować do zabiegu wolumetrii, to ten zabieg jest idealny dla Ciebie!


W naszej ofercie znajdziesz trzy rodzaje stymulatorów, każdy z nich jest dobierany indywidualnie do stanu i potrzeb Twojej skóry.


Jeśli jesteś gotowa/y by zadbać o swoją skórę, zapisz się na konsultację a wspólnie ustalimy idealny plan działania skupiony na Twoich oczekiwaniach. Każdego klienta traktuję indywidualnie, a ponadto zapewniam stały kontakt na czas zabiegów, jak i po nich. Chcę aby każdy z Was czuł się wyjątkowo. 


Zaufaj mi!

~Twoja Kosmetolog

Copyrights Twoja Kosmetolog 2021 r.

Polityka prywatności

Top