Kosmetologia

Dermapen

Dermapen to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, który pozwala, za pomocą serii mikronakłuć, w naturalny i bezpieczny sposób opóźnić proces starzenia się skóry. Nie tylko zmniejsza widoczność zmarszczek, ale też realnie ujędrnia i rozjaśnia skórę. Ponadto powoduje redukcję rozszerzonych porów czy spłycenie blizn.

Wykonanie zabiegu dermapen skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanek – to taki lifting bez skalpela. Poprawia się unaczynienie skóry, a jej struktura ulega wzmocnieniu, ponieważ wytwarzają się nowe włókna kolagenowe. Idea zabiegu opiera się na naturalnych zdolnościach organizmu do samoleczenia oraz do prawidłowej przebudowy tkanek.
Dowiedz się więcej

Leczenie trądziku

Trądzik dotyka osób w różnym wieku – wbrew pozorom to bardzo częsty problem dorosłych. Jego przyczyn może być wiele – nieprawidłowa pielęgnacja, problemy hormonalne, choroby przewlekłe, alergie – również pokarmowe. Jedynym sposobem na uregulowanie stanu skóry jest znalezienie czynnika powodującego zmiany skórne, usunięcie/wyregulowanie go, a w międzyczasie leczenie zmian przy pomocy zabiegów kosmetycznych.
Dowiedz się więcej

Masaż kobido 

Masaż kobido jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Kobido oznacza „stary sposób na piękno”, a jego celem jest głębokie odżywienie skóry, rozluźnienie mięśni i powięzi, pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny oraz relaks. Poprzez swoją złożoność i intensywność technik działających na głębszych warstwach skóry i mięśni uaktywnia nerwy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energii) na twarzy, dając efekt liftingu.
Dowiedz się więcej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg, który pozwala nawilżyć skórę od wewnątrz, dostarczyć wszystkie substancje aktywne, pokonując barierę naskórka. Dla porównania: wszelkie kremy czy sera pozostają na wierzchnich warstwach skóry. W zależności od wybranego preparatu mezoterapia zredukuje pierwsze oznaki starzenia się skóry, intensywnie ją nawilży i rozjaśni, pozwoli na kompleksowe odmłodzenie i rewitalizację. Dzięki zabiegowi zmniejszamy zmarszczki i tkankę tłuszczową, a skóra ulega zagęszczeniu.
Dowiedz się więcej

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji substancji chemicznej powodującej przyspieszenie odnowy komórkowej. Po zabiegu skóra odzyskuje jędrność, rozjaśnia się.

Jest to alternatywa dla osób, które nie chcą decydować się na bardziej inwazyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, a cenią sobie tradycyjne rozwiązania kosmetologiczne.
Dowiedz się więcej

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to naturalna alternatywa dla wypełniaczy i zabiegów chirurgicznych. Zabiegi silnie stymulują skórę do procesów odnowy, zapewniając efekt liftingu i odmłodzenia bez przerysowanych, sztucznych rezultatów. Skóra staje się dzięki nim jędrna, promienna i zagęszczona.
Dowiedz się więcej

Usuwanie zmarszczek Warszawa

Redukcja zmarszczek to jeden z najbardziej popularnych zabiegów. Wielu ludzi pragnie zmniejszyć ich widoczność, poprawić wygląd swojej skóry. Zmarszczki są często uważane za nieatrakcyjne lub niepożądane, dlatego ludzie często szukają sposobów, aby zatrzymać powstawanie zmarszczek.

Likwidacja zmarszczek mimicznych podniesie samoocenę każdej osoby, której marzeniem jest utrzymanie zdrowego, młodego wyglądu oraz elastyczności skóry.

Medycyna estetyczna oferuje nam wiele metod ich redukcji. Jedną z nich jest biologiczna autoregeneracja, która pozwala na spłycenie zmarszczek.
Dowiedz się więcej
ul. Emilii Plater 47
00-118 Warszawa Śródmieście
© 2022 Twoja kosmetolog. Wszelkie prawa zastrzeżone