Medycyna estetyczna

BTX Redukcja zmarszczek

BTX jest skutecznym i bezpiecznym preparatem stosowanym głównie w celu redukcji zmarszczek mimicznych i bruzd. Medycyna wykorzystywała BTX długo zanim wszedł on na stałe do kliniki medycyny estetycznej. Jego rolą jest upiększanie, lecz nie tylko. Relaksacja odpowiednich grup mięśni może wyleczyć wiele zdrowotnych przypadłości.
Dowiedz się więcej

Powiększanie ust

Modelowanie ust kwasem hialuronowym w ostatnich latach cieszy się szczególną popularnością. Zabieg ten jest w stanie skorygować istniejące asymetrie, jak i nadać ustom nowy kształt, zwiększając ich objętość.

Pełne, zmysłowe usta dodają pewności siebie i wskazują na naszą młodość i witalność. Niestety wraz z wiekiem czerwień wargowa traci swoją jędrność i nasycenie. Usta stają się wąskie, a kąciki ust opadają, dlatego świetnym sposobem na zatrzymanie procesu starzenia się skóry i powrotu do pełnych, jędrnych ust będzie zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.
Dowiedz się więcej

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych

Bruzdy nosowo-wargowe to charakterystyczne pionowe wgłębienia w okolicy ust, które nadają twarzy smutny, zmęczony wygląd. Ich pojawienie się dodaje nam lat, a co najważniejsze jest alarmem, że nasza skóra zaczyna tracić jędrność i czas pomyśleć o jej stymulacji. Można to zrobić w naturalny sposób, jak i wspomóc się medycyną estetyczną. Poznaj sposoby na usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym.
Dowiedz się więcej
ul. Emilii Plater 47
00-118 Warszawa Śródmieście
© 2022 Twoja kosmetolog. Wszelkie prawa zastrzeżone