Mezoterapia igłowa to zabieg idealny dla osób, które chcą nadać swojej skórze blaskodświeżyć ją i zahamować proces starzenia się NATURALNIE stymulując skórę, dostarczając jej odpowiednich składników odżywczych.

W naszym salonie pracujemy na najwyższej jakości, bezpiecznych produktach, każdy z nich posiada CERTYFIKAT UNIJNY CE.

Rodzaj preparatu dobierany jest indywidualnie do rodzaju i potrzeb skóry na konsultacji kosmetycznej, która poprzedza każdy zabieg.

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?
Polega wtłoczeniu za pomocą cieniutkiej igły lub kaniuli w głąb skóry preparatu z aktywnymi składnikami dobranymi pod problem i stan wyjściowy Twojej skóry.

Dzięki iniekcji wiele składników jest w stanie przeniknąć przez barierę naskórkową i pozwala uzyskać szybkie efekty rewitalizacji skóry. 

Dodatkowo samo nakłucie powoduje silną stymulację skóry, a w efekcie produkcję kolagenu i elastyny - czyli białek odpowiedzialnych za wygląd pięknej i młodej skóry.

Jeśli jesteś gotowa/y by zadbać o swoją skórę, zapisz się na konsultację a wspólnie ustalimy idealny plan działania skupiony na Twoich oczekiwaniach. Każdego klienta traktuję indywidualnie, a ponadto zapewniam stały kontakt na czas zabiegów, jak i po nich. Chcę aby każdy z Was czuł się wyjątkowo. 

Zaufaj mi!
Twoja Kosmetolog

Copyrights Twoja Kosmetolog 2021 r.

Polityka prywatności

Top